Banen

Hole in One

Østmarka golfbane

NavnKlubbDatoHullKølle
2021
Halgrim Eggen StjernOppegård GK24.04.20218
Anders Wevling LundeØstmarka GK10.04.202113PW
2020
Max Bastian K-Husby04.07.20202
2019
Jan Birger Johansen08.09.20198
Jan HovemoenØstmarka23.07.201913
Laila Sørlie22.05.201913
Tommy NilsenØstmarka22.05.201913
2018
Harald Rønquist25.09.20182
2017
Wira SiduangØstmarka23.09.201713
Dag CederstrømØstmarka22.08.20178
2016
Espen SundalØstmarka26.06.201613 52° wedge
2015
Frederik HolbergØstmarka26.09.2015164-jern
Laimi JaucisØstmarka26.06.201589-jern
Jon Erik GeijerGamle Fredrikstad21.06.201516
2014
Kjell GulbrandsenØstmarka22.08.2014137-jern
Andreas HolbergØstmarka13.08.201426-jern
Arild ThowsenØstmarka17.06.201413
Glenn SmithØstmarka07.06.20148
Lajos MagyarosyØstmarka03.06.2014139-jern
Lars Petter GlomsrudØstmarka27.05.201489-jern
Anita EidemAskim Golfklubb23.05.20148
Ragnart Sivert EriksenSki Golfklubb15.05.20142
2013
Johny KjensliØstmarka30.08.201387-jern
Tore HaugerØstmarka28.05.2013139-jern
2011
Bjørn WernerØstmarka23.08.20112
Jørgen Krog TveitanNorsjø Golfklubb16.07.201189-jern
Jong Hi NerlandØstmarka04.06.20118
Knut Arne JacobsenØstmarka04.06.201113
2010
Morten Barås Barås ByeØstmarka08.09.20108
Tore Richard AndreassenØstmarka04.09.201013
Rolf Yngve AndersenKrokhol01.08.201013
Mathias LundbergØstmarka25.06.201013
Bjørn Erik EriksenØstmarka17.06.20102
Tom GullichsenØstmarka08.05.201016Driver
Patrick ThorvaldsenHauger05.05.201016
2009
Berit ErlandsenØstmarka30.08.20098
Petter Brinch HansenØstmarka26.08.200913
Per Skjerwen OlsenØstmarka23.08.200913
Tor WestlieØstmarka27.06.200916
Dag CederstrømØstmarka01.06.20098
Johny KjensliØstmarka06.05.20092
2008
Tor-Anders HanssenØstmarka12.10.200813
Terje HaugenØstmarka19.08.20082
Turid NordermoenØstmarka18.07.200816
Per HøglundØstmarka14.06.200813
Jens KøsteØstmarka09.06.200813
2007
Jong Hi NerlandØstmarka23.08.200713
Bjørn ThorsenØstmarka21.08.200713
Stian HansenGrønmo GK13.07.20072
Kjell-Åke LindbladØstmarka20.06.20072
Roy KarlsenØstmarka02.06.20078
Trond RemoØstmarka03.05.20078
2006
Rune BorthenØstmarka13.09.200613
2005
Terje HaugenØstmarka13.09.20052
Carl Einar TraaenØstmarka06.09.20058
Thomas NygaardGroruddalen17.08.20052
Espen NilsenØstmarka16.06.20058
Tor WestlieØstmarka07.06.20058
Øystein Sveen15.05.20058
2004
Arild BjerkeØstmarka05.09.200413
Gunnar NaustvikØstmarka02.09.200413
Helge MathisenØstmarka14.08.200413
Erik Strøm StrømØstmarka12.08.200413
Reidun Elisabeth HorgenØstmarka11.08.20042
Arild AskmannØstmarka06.06.200416
Gunnar NaustvikØstmarka18.05.200413
2003
Einar WidnæssØstmarka20.07.20038
Jan AasEkholt30.06.200313
Geir SchjollPreikestolen25.06.200313
2002
Sigurd BorgenØstmarka22.09.200213
Ole Andrè NaperØstmarka13.06.20028
Ragnar SøbyeØstmarka02.06.20022
2001
Øyvind JakobsenØstmarka14.09.20018
Knut NielsenØstmarka12.09.20018
Arne SemelengeØstmarka27.07.20012
Espen A. ThorgersenØstmarka16.06.20012
2000
Tore ArnevågGroruddalen26.09.200013
Bjørn Lier SchouØstmarka17.09.200013
Knut JacobsenØstmarka05.09.20008
Bjarte LeivestadOdda13.08.200016
Erik NilsenØstmarka09.08.20008
Stig Rune JacobsenØstmarka06.08.20002
Rolf LarsenØstmarka30.07.200013
Jørn H. AndersenNorsjø05.06.20002
Erling HagaBorre04.06.200013
1999
Morten AndersonØstmarka26.09.199913
Helge SchjøtØstmarka14.08.199913
Øyvind RekveØstmarka02.08.19998
Knut GehrkenØstmarka06.06.199916
Øyvind RekveØstmarka02.06.19992
1998
Per Chr. JohnsrudØstmarka10.08.199813
Øyvind RekveØstmarka02.08.199813
Marta SavageØstmarka23.07.199813
1997
Neil DoddØstmarka27.06.199713
Øyvind WebergØstmarka20.06.199716
Tor SvendsenØstmarka27.05.199716
Sven Abba OlsenØstmarka15.05.19972
Kaare DalenØstmarka26.04.199713
1996
Rune SoringØstmarka19.07.199613
Mats BarloØstmarka04.07.199627-jern
  
Dette nettstedet bruker cookies (informasjonskapsler) for å tilpasse nettsidene bedre til deg som bruker. Klikk OK for å godta dette Les mer om cookies og personvern her